Sportovní den

Pro žáky 1. až 3. ročníků byl na úterý 12. 4. připraven sportovní den.

Chlapci prožívali futsalový turnaj. Podařilo se jim vytvořit deset družstev, která byla rozlosována do dvou skupin. Z každé skupiny postoupily dva týmy. Ty pak sváděly boje o finále. Vítězem celého turnaje se stali hráči 2.S, druhou příčku obsadili srdcaři ze 3.S a bronz si odnesla třída 3.SI.

Děvčata si ve druhé školní tělocvičně zahrála buď volejbal, nebo přehazovanou. Hrálo se na dva vítězné sety, herním systémem každý s každým. Ve volejbalu se umístila na 1. místě třída 2.A a v přehazované 3.B.

„Děkuji všem žákům za předvedené výkony a účast. Ukázalo se, že máme na škole spoustu nadaných sportovců,“ pochvaluje si celý sportovní den učitel tělocviku Tomáš Hauschke.

Ti, co mají raději přírodu a turistiku, vyrazili na jedenáctikilometrový okruh vedoucí po stopách válečné historie. Za krásného slunečného počasí zamířili výletníci na Dobrošov, Březinku a přes Běloves zpět ke škole.

Autor: Mgr. Lea Zálišová