Informace pro budoucí žáky OBCHODNÍ AKADEMIE

Vážení zákonní zástupci/zletilí žáci,

 dovoluji si připomenout schůzku pro budoucí žáky a jejich zákonné zástupce dne 22. 6. 2023 v 15.30 hodin v budově B (Náchod, Denisovo nábřeží 673) pro obor Obchodní akademie. Předmětem schůzky budou podrobnosti k nástupu žáků do prvního ročníku od 4. 9. 2023.
Před úvodní schůzkou proběhne burza učebnic do 1. ročníku a popř. objednání nových učebnic od 14 hodin budova B (bývalá Obchodní akademie – Denisovo nábřeží 673). Seznam učebnic najdete na www.soanachod.cz , (záložka – žáci rodiče – seznamy učebnic – 1. ročník – obor).

Při objednání je nutné zaplatit zálohu v plné výši ceny učebnic. Prosím, počítejte s platbou v hotovosti. Nové učebnice škola objedná a žáci je dostanou v září při nástupu do školy.

V případě, že budete učebnice kupovat od žáků bývalých prvních ročníků, je potřeba mít s sebou peníze (i drobné) na jednotlivé učebnice. V žádném případě nekupujte učebnice, které nejsou na seznamu uvedeny, popř. zkontrolujte, zda souhlasí i vydání učebnice. Pokud je na seznamu uvedeno pouze NOVÁ, pak je vhodné ji objednat přes školu. Takové učebnice nekupujte od žáků!

V den schůzky bude možné objednat i kartu ISIC, která žákům bude sloužit jako přístupová karta a karta pro objednávání stravy. Informace ke studentské kartě ISIC najdete také na stránkách školy www.soanachod.cz (vlevo dole), platba za kartu proběhne při informační schůzce (350 Kč).

Těším se na setkání.

RNDr. Věra Svatošová
ředitelka školy